Школа масажного мистецтва
Наталії Безвуляк
toggle menu

Чому варто спробувати тайський масаж?

Багато людей мають проблеми зі здоров’ям, а саме – зі спиною та попереком. Під час вирішення цих проблем люди витрачають дуже багато грошей та часу, перш ніж знаходять вихід з ситуації.

Один з варіантів вирішення проблеми – тайський масаж. Він дещо відрізняється від класичного масажу, який є більш поширеним у Європі. Під час його виконання застосовуються різноманітні прийоми – натиснення, скручування і розтягування. Такі методи є досить ефективними, адже вони розповсюджуються на все тіло і тоді це перетворюється на цілу лікувальну систему.

Багато спеціалістів проводять навчання на курсах тайського масажу, адже цей метод лікування є одним з найдавніших та одним з найефективніших. Під час навчання майбутні спеціалісти вивчають історію та філософію тайського масажу, принципи впливу на організм, основні вправи та техніки. Під час проведення масажу відбувається активна взаємодія масажиста з пацієнтом. Масажист на тискає на важливі точки, які пов’язані з енергетичними каналами. Це – головні особливості тайського масажу у порівнянні з іншими видами масажу.

Навчальний план занять складається з трьох частин. Перша частина – «передня сторона тіла». Тут проходить підготовка майстра до масажу, налаштування тіла на працю. Проводиться масаж шиї, грудної клітки, рук, живота, ніг та стоп.

У другій частині, яка називається «задня сторона тіла», проводиться масаж задньої частини ніг та спини. Опрацьовують також шийно-коміркову зону.

Остання частина носить назву «положення збоку», «скрути і розтяжки в положенні лужачи і сидячи». Комплекс прийомів з цієї частини доповнює першу і другу частини. Завдяки цим вправам сеанс масажу збільшується на дві або навіть три години.

Комплекс вправ з другої частини ніяк не доповнює першу і являє собою окремий сеанс занять.

Основний принцип під час виконання масажу – відновлення енергетичного балансу тіла. Після закінчення людина, яку масажували, відчує емоційне піднесення. Цей ефект настає миттєво.