Школа масажного мистецтва
Наталії Безвуляк
toggle menu

Для чого потрібен масаж обличчя?

Масаж лиця (або масаж обличчя) найчастіше використовується як засіб для підтримання тонусу, еластичності та пружності шкіри. Масаж лиця буде досить ефективним, якщо пацієнт прагне призупинити вікові зміни, старіння шкіри чи просто покращити зовнішність. Особливо ефективним масаж лиця буде для жінок після тридцяти років. Залежно від бажань клієнтів, вони можуть відвідати курс тривалістю від семи до дванадцяти сеансів.

Після відвідування сеансів професійного масажу одразу буде видно ефект. Це можна буде розрізнити по декількох факторах: нормалізується обмін речовин у клітинах, значно покращиться кровообіг, шкіра буде «дихати» і пацієнт відчує полегшення, шкіра зберігатиме гладкість на максимально довгий період. Обличчя буде мати підтягнутий та здоровий вигляд.

Найчастіше безпосередньо перед початком процедури можна обрати, який саме масаж лиця варто робити. Це може бути:

  • Класичний масаж обличчя
  • Масаж по Жаке
  • Бразильський масаж обличчя

Існує також певний протокол процедури, який виконується обов’язково. До цього протоколу входить очищення, демакіяж шкіри, тонізування, масаж з використанням відповідного косметичного засобу, крем відповідно до типу шкіри.

Треба сказати декілька слів про кожний з типів масажу, адже всі вони відрізняються один від одного.

Масаж по Жаке – масаж, який виконується за допомогою щіпок, розминаючих рухів та вібрацій. Під час цього масажу вирівнюється колір обличчя. Його найчастіше застосовують, якщо у пацієнта проблемна шкіра, вугрова хвороба, рубці, застійні плями або глибокі складки обличчя. Рекомендується проводити комплекс з десяти сеансів (спочатку кожного дня, а потім два-три рази на тиждень). Повторити цей курс через три місяці.

Бразильський масаж лиця формує ідеальну овальну форму обличчя, призупиняє процес появи морщин, а також розгладжує вже існуючі. Ефект від нього можна помітити на наступну добу після проведення.

Класичний масаж лиця попередить появу зморшок, покращить кровообіг і стимулює процес регенерації клітин.

Вартість масажу лиця (будь-якого типу) починається від 150 гривень. Якщо знайдеться дешевша послуга, варто розуміти – від неї не буде ніякого ефекту.

Варто шукати якісних спеціалістів, які проходили курси масажу лиця і можуть підтвердити кваліфікацію відповідним сертифікатом. Це важливо, тому що якщо мова йде про покращення стану здоров’я людини, цим не варто нехтувати.