Школа масажного мистецтва
Наталії Безвуляк
toggle menu

Особливості антицелюлітнього масажу

Іноді люди не приділяють багато уваги целюліту, і це погано. Загалом це явище не є чимось дуже серйозним, але якщо не звернути на це увагу вчасно, можуть виникнути проблеми. Один із варіантів вирішення цих проблем – антицелюлітний масаж.

Але перед тим, як почати відвідування сеансів варто встановити ступінь ускладнення целюліту. Це досить важливо, тому що чим вищий ступінь, тим більш болючим буде масаж для пацієнта. З самими ступенями все дуже просто: шкіра гладенька, але під час збирання у складки починає проявлятися горбистість. Другий ступінь – шкіра все ще гладенька на дотик, але вже при дотику виникає горбистість. Третій ступінь – шкіра трохи блідувата і горбистість вже чітко видно при дотику. Четвертий і останній ступінь – ділянка, у якій проявляється горбистість може бути синюватого кольору.

Також варто заначити, що антицелюлітний масаж – процес досить неприємний. Звісно, кожна людина має індивідуальний ступінь чутливості шкіри. Пацієнт має уважно обирати місце відвідування процедур, тому варто чітко орієнтуватися по у цінових категоріях. Один сеанс якісного антицелюлітного масажу буде коштувати щонайменше 150 гривень. Якщо пацієнт під час вибору помічає послуги вартістю до 100 гривень, не варто навіть починати. Від такого масажу не буде ніякої користі.

Усі місця, де будуть проходити сеанси, мають бути ліцензованими. Кожен спеціаліст обов’язково повинен мати сертифікат про проходження курсів антицелюлітного масажу. Сертифікат засвідчує те, що масажист готовий працювати з клієнтами.

Ще один дуже важливий компонент – дієта. Якщо просто відвідувати сеанси антицелюлітного масажу, не буде ніякого ефекту. Обов’язково повинен бути спеціальний раціон харчування, якого пацієнт буде дотримуватися під час усього курсу. Потрібно харчуватися часто, але маленькими порціями. Слід виключити з раціону такі продукти як цукор, білий хліб, картоплю і солодощі. Якщо після кожного сеансу антицелюлітного масажу пацієнт буде вживати солодке, важку чи жирну їжу, ніякого ефекту не буде.

Антицелюлітний масаж – вдала спроба покращити стан здоров’я та уникнути зайвих проблем. Але окрім регулярного відвідування сеансів пацієнт має дотримуватися певного раціону і слідкувати за режимом (не харчуватися після шостої вечора). Якщо ви виявили в себе ранній ступінь целюліту, вам варто одразу почати займатися.