Школа масажного мистецтва
Наталії Безвуляк
toggle menu

навчальний курс

Підвищення кваліфікації

Курси тайського масажу

Якщо ви вже давно мрієте опанувати мистецтво тайського масажу, але постійно відкладаєте свою мрію в шухляду, зараз саме час почати діяти.
старт
16 Жовтня | 2018
вартість
2500
грн. / міс.
тривалість
16
занять
Опис курсу

Якщо ви вже давно мрієте опанувати мистецтво масажу, але постійно відкладаєте свою мрію в шухляду, зараз саме час почати діяти. Ви можете опанувати мистецтво масажу без попередньої підготовки і навиків, адже курс для початківців розрахований саме вивчення всіх тонкощів масажу з нуля. Дуже часто люди відмовляються пробувати щось нове, бо вважають, що їм вже пізно починати або що їм не вдасться з першого разу. Справді, масаж – справа нелегка, і навряд чи у вас вийде майстерно провести сеанс вже на першому занятті, але як і будь-яку іншу навичку, його можна освоїти.

Якщо досі маєте сумніви, чи варто відвідувати курси, поставте собі просте питання: який відсоток людей зараз страждають від проблем опорно-рухового апарату? Майже кожен другий. Можливо, до них належите і ви чи ваші близькі. Малорухливий спосіб життя, відсутність фізичних навантажень, постійні стреси – все це негативно впливає на нас. Більшість цих проблем можна вирішити за допомогою масажу, адже внаслідок регулярних сеансів покращується імунітет, зміцнюються м’язи, стимулюється активний обмін речовин. У Східних країнах людей змалку навчають масажу, адже ніхто не сумнівається в його ефективності.

Крім цього, масаж вимагає концентрації і внутрішньої стійкості – ви зможете досягти гармонії з собою, власним тілом, думками, емоціями, адже масаж впливає як на того, кому його виконують, так і на того, хто його проводить. Спробуйте, і ви неодмінно отримаєте лише користь і позитивні емоції від навчання!

Особливості тайського масажу:

 • Тайський масаж иконується в одязі. Не вимагає масажного столу і масел.
 • Не вимагає медичних знань або масажних навичок, проте включає багато базовихелементів більшості відомих масажів світу. Є дідусем багатьох з них.
 • Екологічний і естетичний: виконується в зручному одязі, під гарну музику.
 • Ергономічний: використовуючи правильні стійки, особливі прийоми і вагу власного тіла, під час сеансу масажист не втомлюється і не втрачає власні сили. Прийоми поєднують тиск, розтягнення і скручування, використовуючи переваги ваги і природних важелів тіла.
 • Тайський масаж простий в освоєнні, але дуже гарний і ефективний: сеанс тайського масажу можна порівняти з сеансом пасивної йоги з глибокою обробкою м’язів і зв’язок тіла і глибоким релаксом.
 • Окремі техніки тайського масажу можна з успіхом використовувати в будь–якому масажі – банному, масляному, антицелюлітному, тантричному, юмейхо, палсінгу, та ін.
 • Годиться для будь–якого віку.
 • Тайський масаж дарує дивовижну зміну енергопотоку в тілі: відчуття бадьорості і ясності голови, як мінімум, на один–два дні.
 • Може стати першим кроком до того, щоб освоїти іншу професію і змінити спосіб життя …

Після закінчення курсів тайського масажу
Ви будете вміти:

 • Самостійно виконувати загальний 1,5 – 2 годинний тайський масаж базового рівня людині будь–якої комплекції і форм;
 • Впливати на м’язи і суглоби клієнта руками, стопами, ліктями, колінами – тобто користуватися перевагою гнучкості і ваги свого тіла;
 • Володіти прийомами пасивних розтяжок і скручувань, техніками масажних медитацій; глибоко опрацьовувати найскладніші зони тазостегнових суглобів і ніг, покращувати гнучкість хребта.
 • Знімати енергетичні блоки, м’язові затиски, збільшувати розкриття суглобів, зв’язок і коригувати фігуру;
 • Вміти знімати стрес, тривожність, болі різної етіології, і сприяти загальному оздоровленню організму.
 1. Самостійно виконувати загальний 1,5 – 2 годинний тайський масаж базового рівня людині будь–якої комплекції і форм;
 2. Впливати на м’язи і суглоби клієнта руками, стопами, ліктями, колінами – тобто користуватися перевагою гнучкості і ваги свого тіла;
 3. Володіти прийомами пасивних розтяжок і скручувань, техніками масажних медитацій; глибоко опрацьовувати найскладніші зони тазостегнових суглобів і ніг, покращувати гнучкість хребта.
 4. Знімати енергетичні блоки, м’язові затиски, збільшувати розкриття суглобів, зв’язок і коригувати фігуру;
 5. Вміти знімати стрес, тривожність, болі різної етіології, і сприяти загальному оздоровленню організму.
Що ви отримаєте
на курсі масажу?
1
Команду однодумців, які так само, як і ви, прагнуть розвиватися і вчитися нового;
2
Кваліфікованих вчителів, які хочуть і будуть передавати вам свій досвід і знання, напрацьовані роками;
3
Нові знання про власне тіло, організм, його особливості та потреби;
4
Навички багатьох масажних технік, які можна практикувати на рідних, близьких, друзях – тобто станете незамінним помічником у різних побутових ситуаціях, а якщо захочете продовжувати масажну кар’єру – можливо, знайдете своє покликання.
сертифікати після закінчення курсу
Після закінчення курсу, окрім нових знань і навичок, ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка. Та можливість працевлаштування уже одразу по закінченню навчання

Бажаєте записатись на курси масажу

або уточнити розклад занять?

Ми вже розминаємо для вас пальчики 😉

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'житься з вами якнайшвидше
* Ваши данні николи не будуть передані 3-м особам
Контакти
Адреса та контакти
Телефон
+380973331489
Адреса
Дудаєва 20, м. Львів
З 9:00 до 21:00 без вихідних