Школа масажного мистецтва
Наталії Безвуляк
toggle menu

навчальний курс

Підвищення кваліфікації

Курси масажу Гуаша

Якщо ви вже давно мрієте опанувати мистецтво тайського масажу, але постійно відкладаєте свою мрію в шухляду, зараз саме час почати діяти.
старт
15 Жовтня | 2018
вартість
2500
грн. / міс.
тривалість
16
занять
Опис курсу

В ОДИН ДЕНЬ НАВЧАННЯ ВХОДИТЬ:

 • Теорія масажу. Історія, показання та протипоказання, техніка, діагностика. Перед навчанням студенти курсу Гуаша отримують на електронну пошту теорію для самостійного прочитання перед навчанням. На навчанні виключно практика.
 • Етикет, підготовка, зустріч, діагностика клієнта, психологічна настройка клієнта до масажу.
 • Техніка традиційного ручного підготовчого і завершального масажу.
 • Техніка скребкового масажу Гуа-Ша, робота пластиною.
 • Самомасаж. Чистка для майстра.
 • Встановлення довіри фахівець-гість. Перетворення з першого відвідування в курс масажу і далі в постійного вдячного гостя.
 • Студенти групи після навчання додаються в чат групи студентів, що пройшли навчання гуа- ша і баночного масажу. Можуть отримувати консультації викладача, ділитися досвідом з колегами, брати участь в живих практичних заняттях, робити курс масажу один одному.
 • В кінці навчання отримують всю необхідну літературу, технологічну карту процедури, відеоматеріали.
 • Сертифікат навчального центру з печаткою і підписом отримують ті студенти, які в кінці курсу склали іспит і обєктивно засвоїли навички для належного проведення масажу Гуа-Ша.

ОСОБЛИВОСТІ МАСАЖУ ГУАША:

Гуа-Ша – один з перших методів зовнішньої терапії в ТКМ. Люди використовували терапію скріблення за 4000 років до голковколювання. Гуа-Ша – розшифровується дослівно як «зішкребти все погане». При проведенні скребком по шкірі, на ній залишаються синці – «феномен червоного дермографізму». Ці синці є ділянками мікророзривів підшкірних капілярів. Ці капіляри «схлопнуті», «закриті», крові в них немає, або її кількість незначна.

Під дією мікротравм, «включається» механізм регенерації клітинно-тканинних структур. Відбувається їх наповнення кров’ю, посилення харчування, посилення виведення продуктів розпаду. Навіть у абсолютно здорової людини в організмі «сидить» невелика кількість різних недоокислених продуктів метаболізму, які нічим і ніяк не виводяться. Тільки за допомогою «насильного» втручання їх можна вивести з організму. Вважається, що якщо на наступний день після гуаша людина пахне неприємно, то це вірна ознака виведення шлаків і токсинів.

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ НА КУРСІ ГУАША?

 1. Команду однодумців, які так само, як і ви, прагнуть розвиватися і вчитися нового;
 2. Кваліфікованих вчителів, які хочуть і будуть передавати вам свій досвід і знання, напрацьовані роками;
 3. Нові знання про власне тіло, організм, його особливості та потреби;
 4. Навички багатьох масажних технік, які можна практикувати на рідних, близьких, друзях – тобто станете незамінним помічником у різних побутових ситуаціях, а якщо захочете продовжувати масажну кар’єру – можливо, знайдете своє покликання.
Що ви отримаєте
на курсі масажу?
1
Команду однодумців, які так само, як і ви, прагнуть розвиватися і вчитися нового;
2
Кваліфікованих вчителів, які хочуть і будуть передавати вам свій досвід і знання, напрацьовані роками;
3
Нові знання про власне тіло, організм, його особливості та потреби;
4
Навички багатьох масажних технік, які можна практикувати на рідних, близьких, друзях – тобто станете незамінним помічником у різних побутових ситуаціях, а якщо захочете продовжувати масажну кар’єру – можливо, знайдете своє покликання.
сертифікати після закінчення курсу
Після закінчення курсу, окрім нових знань і навичок, ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка. Та можливість працевлаштування уже одразу по закінченню навчання

Бажаєте записатись на курси масажу

або уточнити розклад занять?

Ми вже розминаємо для вас пальчики 😉

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'житься з вами якнайшвидше
* Ваши данні николи не будуть передані 3-м особам
Контакти
Адреса та контакти
Телефон
+380973331489
Адреса
Дудаєва 20, м. Львів
З 9:00 до 21:00 без вихідних