Школа масажного мистецтва
Наталії Безвуляк
toggle menu

навчальний курс

Підвищення кваліфікації

Курси масажу обличчя

Якщо ви вже давно мрієте опанувати мистецтво тайського масажу, але постійно відкладаєте свою мрію в шухляду, зараз саме час почати діяти.
старт
15 Жовтня | 2018
вартість
3800
грн. / міс.
тривалість
2
дні
Опис курсу

ОПИС КУРСУ

Якщо ви вже давно мрієте опанувати мистецтво масажу, але постійно відкладаєте свою мрію в шухляду, зараз саме час почати діяти. Ви можете опанувати мистецтво масажу без попередньої підготовки і навиків, адже курс для початківців розрахований саме вивчення всіх тонкощів масажу з нуля. Дуже часто люди відмовляються пробувати щось нове, бо вважають, що їм вже пізно починати або що їм не вдасться з першого разу. Справді, масаж – справа нелегка, і навряд чи у вас вийде майстерно провести сеанс вже на першому занятті, але як і будь-яку іншу навичку, його можна освоїти.

Якщо досі маєте сумніви, чи варто відвідувати курси, поставте собі просте питання: який відсоток людей зараз страждають від проблем опорно-рухового апарату? Майже кожен другий. Можливо, до них належите і ви чи ваші близькі. Малорухливий спосіб життя, відсутність фізичних навантажень, постійні стреси – все це негативно впливає на нас. Більшість цих проблем можна вирішити за допомогою масажу, адже внаслідок регулярних сеансів покращується імунітет, зміцнюються м’язи, стимулюється активний обмін речовин. У Східних країнах людей змалку навчають масажу, адже ніхто не сумнівається в його ефективності.

Крім цього, масаж вимагає концентрації і внутрішньої стійкості – ви зможете досягти гармонії з собою, власним тілом, думками, емоціями, адже масаж впливає як на того, кому його виконують, так і на того, хто його проводить. Спробуйте, і ви неодмінно отримаєте лише користь і позитивні емоції від навчання!

КУРСИ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ МАГІЯ МОЛОДОСТІ

Магія Молодості – це комплекс по безопераційній підтяжці обличчя і справжня альтернатива контурній пластиці. За рахунок глибокого опрацювання м’язів обличчя, шиї і декольте стійкий ліфтинг ефект зберігається надовго, підвищується тургор шкіри, знімається гіпертонус м’язів, підвищується еластичність шкіри, здатність до регенерації, активізуються процеси синтезу колагену і еластину, шкіра насичується киснем і поживними речовинами, прискорюються обмінні процеси, виводяться токсини, виявляється лімфодренажний ефект, зміцнюються і підтягуються м’язи і рельєф обличчя.

Дія процедури :

 • стимулює регенерацію клітин шкіри;
 • підвищується здатність клітин до засвоєння поживних речовин, клітини шкіри починають самостійно відновлюватися ;
 • сповільнюється процес старіння шкіри,
 • нормалізується кровообіг, покращується колір шкіри;
 • відновлюється еластичність шкіри,
 • розгладжуються зморшки, зменшується ,або ж повністю зникає набряк тканин;
 • відновлюється правильний овал обличчя;
 • відбувається потужний ліфтинг шкіри;
 • Результат видно після першого ж догляду. Омолодження шкіри природним шляхом на 5-10 років. Данна процедура показана після 35 років, або ж за наявності показань.

Тривалість навчання 1 день (8 год)

КУРИ МАСАЖУ ОБЛИЧЧЯ ПОЛІЛУНОК СХОДУ

Основою цього масажу стала старовинна східна техніка. У китайській рефлексотерапії він по праву вважається одним з найефективніших. Принципова відмінність цього масажу від інших полягає в опрацюванні біологічно активних точок, що призводить до поліпшення роботи внутрішніх органів. Особливо важливо відмітити той факт, що китайський масаж обличчя активує клітинне дихання. Особлива техніка діє таким чином, що вода, при набряку, виводиться з клітини, а якщо ж шкіра суха, то вода і поживні речовини, навпаки, доставляються в клітину через активацію кровообігу. Масаж підходить для усіх типів шкіри без виключень.

Основна дія масажу:

 • Зволоження глибоких шарів шкіри;
 • Насичення шкіри поживними речовинами на клітинному рівні;
 • Відновлення здорового тонусу мімічних м’язів і кольору обличчя;
 • Підвищення еластичності шкіри;
 • Лімфодренаж;
 • Обличчя набуває чіткіших контурів, усуваються зморшки.

Тривалість навчання 2 дні (16 год)

ЩО ВИ ОТРИМАЄТЕ НА КУРСІ ТАЙСЬКОГО МАСАЖУ?

1. Команду однодумців, які так само, як і ви, прагнуть розвиватися і вчитися нового;

2. Кваліфікованих вчителів, які хочуть і будуть передавати вам свій досвід і знання, напрацьовані роками;

3. Нові знання про власне тіло, організм, його особливості та потреби;

4. Навички багатьох масажних технік, які можна практикувати на рідних, близьких, друзях – тобто станете незамінним помічником у різних побутових ситуаціях, а якщо захочете продовжувати масажну кар’єру – можливо, знайдете своє покликання.

Що ви отримаєте
на курсі масажу?
1
Команду однодумців, які так само, як і ви, прагнуть розвиватися і вчитися нового;
2
Кваліфікованих вчителів, які хочуть і будуть передавати вам свій досвід і знання, напрацьовані роками;
3
Нові знання про власне тіло, організм, його особливості та потреби;
4
Навички багатьох масажних технік, які можна практикувати на рідних, близьких, друзях – тобто станете незамінним помічником у різних побутових ситуаціях, а якщо захочете продовжувати масажну кар’єру – можливо, знайдете своє покликання.
сертифікати після закінчення курсу
Після закінчення курсу, окрім нових знань і навичок, ви отримаєте сертифікат міжнародного зразка. Та можливість працевлаштування уже одразу по закінченню навчання

Бажаєте записатись на курси масажу

або уточнити розклад занять?

Ми вже розминаємо для вас пальчики 😉

Заповніть форму нижче і наш менеджер зв'житься з вами якнайшвидше
* Ваши данні николи не будуть передані 3-м особам
Контакти
Адреса та контакти
Телефон
+380973331489
Адреса
Дудаєва 20, м. Львів
З 9:00 до 21:00 без вихідних